Keri üles

Fassaadi renoveerimine

Fassaadi renoveerimiseks nimetatakse suuremamahulisi töid nagu soojustamine, krohvimine või täiesti uue fassaadikatte paigaldamine. Hoone fassaad on väliskujunduse väga oluline osa, kuna see seab stiili ülejäänud hoonele ja lisaks on selle otsene mõju hoone energiatõhususele.

Fassaadi peab renoveerima juhul kui: hoone fassaad on kahjustatud, vananenud või teostatakse hoone laiendamist. Vana või kahjustatud fassaad mõjutab maja kütte ja jahutuse tasakaalu. Fassaadi ümberehitus on oluline investeering, kuid vastutasuks pakub see ka mitmeid eeliseid: suurendab oluliselt kinnisvara väärtust, kuvandit ja hoone energiatõhusust.

Kvaliteetne fassaadi renoveerimine pikendab hoone eluiga ja hoiab ära tulevaste probleemide või kahjustuste tekkimise. Kui soovite stiilset ja kaasaegset fassaadi, siis Bestorkate Tartu on sellel alal kompetentne partner. Anname hoonele värske välimuse, soojustame fassaadi, asendame aknad, värvime, kasutame uuenduslikke materjale ja teostame fassaadi renoveerimise algusest lõpuni arvestades olemasolevaid nõudeid ja kliendi soove.