Keri üles

Ettevõttest

OÜ BESTORKATE TARTU alustas oma tegevust 1998 aastal ning ettevõtte puhul on tegemist ehitustööde peatöövõtjaga. Meie põhitegevusalaks on alati olnud lamekatuste ehitamine ja remont ning hüdroisolatsioonitööd, kuid täna teostame ka korterelamute täielikku renoveerimist, hoonete soojustustöid, fassaaditöid ja üldehituslikke- ja lammutustöid.

Lisaks aktiivsele ehitustegevusele kuulub meie tegevusvaldkondadeks ehituse juhtimine peatöövõtu, projekteerimis-ehitustöövõtu ja juhtimistöövõtu korras. Peamiselt tegutseme Lõuna – ja Kesk-Eestis. Oleme teostanud ka keerukamaid allhanketöid ja koostööd teinud Eesti suurimate ehitusettevõtetega, sealhulgas katnud suure osa Tartu tootmishoonete, kaubanduskeskuste ja kortermajade katustest.

Kasutatud materjalidele anname garantii ning meie poolt teostatud töödele on samuti vähemalt 2-aastase garantii. Ehitustööde läbiviimise ajal tagab ehituse koguriskikindlustuse ERGO Kindlustus AS. OÜ Bestorkate Tartu töölised omavad spetsiaalset väljaõpet ning on tehniliselt hästi varustatud. Kõik katusekatjad on läbinud Riigi Päästeameti poolt aktsepteeritud tuletööde kursused ja omavad vastavat sertifikaati. Kaasaegsed materjalid ja tehnoloogia võimaldavad teostada katusekattetöid ka talvel. Meie eesmärk on pakkuda tellijatele häid lahendusi, milles me ise kindlad oleme.

Meie koostööpartneriteks on AS Bestor GruppPlekimeister 5+ OÜ, Eternit Baltic, Cedral, Fatrafol, TipSolar jne.

Bestor Grupp Cedral Eternit Fatrafol Plekimeister

BESTORKATE TARTU OÜ on Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu tegevliige.